Skip to content

Amazon pardavėjo starto paketas

VISKAS, KO GALI PRIREIKTI AMAZON VERSLUI – PASIRINKITE TIK TAI, KO REIKIA JUMS!

Kiekvienas naujas žingsnis pradedant veiklą Amazon gali atrodyti bauginantis. Mūsų lanksti paslaugų sistema leidžia Jums pasirinkti tik tuos įrankius, kurie yra būtini Jūsų sėkmei. Mes supaprastiname procesą ir suteikiame Jums laisvę augti Amazon platformoje.

Ar žinojote, kad iki 30% naujų pardavėjų Amazon praranda savo pradinio kapitalo dėl netinkamo mokesčių valdymo? „Amazon pardavėjo starto paketas“ užtikrina, kad mes pasirūpinsime visais netiesioginių mokesčių klausimais, kad Jūs galėtumėte auginti savo verslą be biurokratinių kliūčių.

Mes ne tik galime užregistruoti Jūsų įmonę PVM mokėtojais, skaičiuoti mokėtiną PVM, bei teikti deklaracijas, nepamirštant ir OSS. Taip pat galime pasirūpinti ir produktų atsakomybės (EPR) administravimu bei FBA inventoriaus kompensavimu jam dingus Amazon sandėliuose. Šie procesai yra būtini norint veikti sėkmingai ir atsakingai, tačiau dažnai reikalauja laiko ir išsamios rinkos žinių.

Mūsų paslaugos suteikia galimybę naujiems pardavėjams išvengti klaidų bei sutaupyti laiko, leidžiant daugiau dėmesio skirti produktų vystymui ir klientų aptarnavimui.

Paslaugos

Amazon pardavėjo starto paketą sudaro:

  • PVM registracija ir deklaravimas: Priklausomai nuo Jūsų verslo specifikos ir prekių laikymo šalių, PVM mokėtojo statuso įgijimas gali sukelti įvairių klausimų ir nepatogumų. Mes padedame gauti reikalingas registracijas ir siūlome automatizuotas paslaugas, kad deklaracijų teikimas būtų kuo paprastesnis procesas. Mūsų komanda užtikrina, kad visos reikalingos deklaracijos būtų teikiamos laiku ir tiksliai, taip mažindami administracinę naštą ir leisdami Jums sutelkti dėmesį į savo verslo plėtrą. Mūsų teikiamų paslaugų įkainiai – vienkartinis 275 Eur mokestis už PVM registraciją per šalį ir mėnesinis mokestis nuo 80 Eur už PVM deklaracijų teikimą per šalį.
  • OSS (Vieno langelio sistema): Mūsų OSS paslauga padeda Jums centralizuotai deklaruoti ir mokėti PVM visose ES šalyse. Tai ne tik supaprastina mokestinių prievolių laikymąsi, bet ir mažina administracinius kaštus, suteikdama Jums galimybę lengviau plėsti savo verslą į naujas rinkas. OSS sistema yra ideali priemonė verslui, kuris siekia išnaudoti Amazon platformos teikiamas galimybes. Paslaugos kaina – 275 Eur per ketvirtį.
  • EPR registracija ir deklaravimas: Atsakomybė dėl gaminių pakavimo yra svarbus aspektas, kurio reikėtų nepamiršti. Mes teikiame EPR paslaugą, įskaitant registraciją, ataskaitų rengimą bei tarpininkavimo paslaugą, kur tai yra reikalinga. Tai padeda užtikrinti, kad Jūsų produktai atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus, mažinant riziką susidurti su teisiniais iššūkiais ir baudomis. EPR registracijos kaina – nuo 99 Eur, o metinis deklaravimas – nuo 129 Eur.
  • FBA Inventoriaus Kompensavimas: Prekyba naudojant „Fulfillment by Amazon“ (FBA) gali atnešti daug naudos, tačiau kartais kyla problemų, susijusių su inventoriaus tvarkymu. Mes siūlome FBA Inventoriaus kompensavimo paslaugą, kuri padeda Jums identifikuoti ir reikalauti kompensacijų už prekes, kurios dėl Amazon klaidos buvo pažeistos arba prarastos. Kaina: 15% nuo atgautos kompensacijos sumos.

Pasirinkite paslaugas, kurios reikalingos Jums ir pradėkite savo Amazon verslą be jokių rūpesčių. Sutaupysite laiko, pinigų ir išvengsite biurokratinių iššūkių.

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai jau dabar.

Kodėl mes?

Priskirtas asmeninis vadybininkas

Kaip mūsų klientui, jums bus priskirtas daugiakalbis, už jūsų sąskaitas atsakingas asmuo, kuris galės atsakyti į visus jūsų klausimus, susijusius su mokesčiais ir išspręsti bet kokias su tuo susijusias problemas.

Vienintelis kontaktas

Mes veikiame kaip vienintelis kontaktas, supaprastindami procesą ir užtikrindami, kad jūsų PVM reikalavimų laikymasis būtų tvarkomas efektyviai ir veiksmingai vienoje vietoje.

Išskirtinis klientų aptarnavimas

Padedame savo klientams, užtikriname greitą atsakymo laiką ir visada siekiame daugiau, teikdami reikiamą pagalbą ir dėmesį.

Sertifikuoti ekspertai

Mūsų komanda sudaryta iš daugiau nei 40 ekspertų, kurie gali teikti įvairias paslaugas ir yra sertifikuoti IVA, AITC ir VAT Forumo nariai. Šiuo metu turime daugiau nei 700 klientų ir žinių apie tai, kaip veikia PVM 100 skirtingose vietose.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Suteikiame NEMOKAMĄ konsultaciją, kad geriau suprastume jūsų poreikius. Atsakysime į jums rūpimus klausimus ir galbūt tai ves prie bendradarbiavimo. Pažiūrėkime, koks būtų jums geriausias sprendimas!

Registruotis nemokamai konsultacijai