Skip to content

PVM Registracija

Už kiekvieno sėkmingo e. komercijos verslo yra patikima infrastruktūra, įskaitant buhalteriją bei mokesčius. Šioje painioje srityje reikia išvengti daugybės kliūčių – nuo problemų su mokesčių tarnybomis iki sąskaitų įšaldymo dėl mokestinių prievolių nevykdymo.

Mes visapusiškai padedame PVM ir pardavimo mokesčių klausimais, pradedant nuo mokesčių konsultacijos ir baigiant automatizuotais sprendimais už Jūsų verslui draugišką kainą.

PVM registracija

Pridėtinės vertės mokesčio (PVM), pardavimo mokesčio bei prekių ir paslaugų mokesčio registracija bet kur pasaulyje.

PVM registracija turi atitikti vietines taisykles, kurias gali būti sunku suprasti. Didžiulis e. komercijos populiarumas (tokių pardavimo platformų kaip Amazon) tai palengvino ir nuo šiol daugybė šalių gali registruotis PVM online, tačiau registracijos procesai ir taisyklės skirtingose šalyse taip pat skiriasi.

Priklausomai nuo to kam pardavinėjate ir iš kur siunčiate prekes, tai greitai gali tapti painu ir sukelti nemažai abejonių kaip registruotis PVM. Mes padedame sekti visas reikalingas registracijas, PVM deklaracijas ir siūlome automatizuotas paslaugas nustatant nuotolinės prekybos ribas visame pasaulyje.

Susisiekite dėl nemokamos PVM konsultacijos, kaip registruotis PVM ir atitikti visas mokestines prievoles.

PVM prievolės ir deklaracijos

Vykdykite mokestinius įsipareigojimus bet kurioje rinkoje. Tikrinti ar jūsų partneriai yra registruoti PVM ir ar yra patikimi bendradarbiavimui tampa įprasta praktika.

Be registracijų Jums taip pat reikės vykdyti vietinius deklaracijų teikimo reikalavimus ir tvarką, norint laikytis PVM prievolių. Tai yra svarbu, nes Jūsų verslas gali būti suspenduotas dėl per vėlai pateiktų deklaracijų ar nebūnant PVM registruota įmone.

Tarptautinės įmonės (pavyzdžiui prekiaujančios Amazon), kurios pasiekia nuotolinės prekybos ribą tam tikroje šalyje privalo registruotis PVM ir taikyti PVM tarifą siūlomos paslaugoms ar prekėms. Ši riba yra sudaroma iš visų apmokestintų pardavimų atliktų per mokestinius metus. Atleisti nuo mokesčių pardavimai į šią ribą neįsiskaičiuoja.

Galima rasti nemažai PVM tikrinimo svetainių, tačiau mes pasirūpiname PVM tikrinimu bei prievolių vykdymu. Mes esame lankstūs, todėl PVM ir pardavimo mokesčių deklaracijas galite pateikti reikalingus  duomenis atsiunčiant failuose arba naudojantis mūsų integruotais sprendimais automatizuojant procesą.

Mes garantuojame mokestinių prievolių vykdymą bet kurioje rinkoje nepraleidžiant nei vieno svarbaus termino.

Mūsų PVM ekspertų komanda padeda Jums užtikrinti, kad atliekate visas mokestines prievoles, Jūsų verslui einant į naujas rinkas. Mes atliekame reikalingas dokumentų tvarkymo procedūras, pildome deklaracijas, registruojame PVM, tikriname PVM numerį (jei reikalinga) ir atitinkamai skirstome mokėjimus.

Susisiekite dėl nemokamos PVM konsultacijos, kaip registruotis PVM ir atitikti visas mokestines prievoles.

PVM konsultacija

Pasiteiraukite mūsų ekspertų kaip geriausiai galime padėti dėl PVM registracijos.

Su mokesčiais susiję įstatymai yra ne tik sudėtingi, tačiau kartu ir dažnai keičiasi. Gaukite ekspertų patarimą įeinant į naujas rinkas, keičiant esamą mokesčių struktūrą ar optimizuojant procedūras.

Susisiekite dėl nemokamos PVM konsultacijos, kaip registruotis PVM ir atitikti visas mokestines prievoles.

Lengvesnė PVM registracija online

Patiems rūpinantis visomis su mokesčiais susijusiomis procedūromis gali būti neefektyvu. Nuotolinės prekybos ribos sekimas, ieškojimas tinkamų mokesčių specialistų kiekvienoje šalyje yra rizikingas, laiką eikvojantis ir nesaugus būdas, norint vykdyti visas mokestines prievoles. Pagrindinės priežastys kodėl tarptautiniai verslai renkasi mokesčių partnerius yra kalbos barjeras, kuris trukdo sklandžiai komunikacijai. Dauguma šalių turi galimybę registruotis PVM online (pavyzdžiui PVM registracija JK), kurios gali būti atliktos per labai trumpą laiką.

Susisiekite dėl nemokamos PVM konsultacijos ir kaip registruotis PVM mokėtoju.

1stopVAT komanda

Jūsų paslaugoms: top mokesčių specialistų komanda, sertifikuoti organizacijų „International VAT Association“ (IVA) ir „Association of International Tax Consultants“ (AITC), kurie gali padėti net ir sudėtingiausiais PVM registracijos klausimais.

Mūsų konsultantai turi daug patirties ir žinių bei gali padėti suprasti tarptautines mokesčių sutartis ir vietinius teisės aktus.

Susipažinkime! Susisiekite dėl nemokamos PVM konsultacijos.