Skip to content

Paslaugos

Mūsų paslaugos

Už kiekvieno sėkmingo verslo yra patikima infrastruktūra, įskaitant mokesčius.

Šioje painioje mokesčių srityje reikia išvengti daugybės kliūčių – nuo skirtingų registracijos procedūrų įvairiose šalyse, problemų su mokesčių inspekcijomis iki skirtingų įstatymų ar deklaracijų teikimo peripetijų.

Registravimas PVM mokėtoju ir mokesčių klausimai – tai sritys, kuriose esame visapusiškai pasirengę padėti, pradedant nuo mokesčių konsultacijos ir baigiant automatizuotais sprendimais už Jūsų verslui draugišką kainą.

Paslaugos

Peržiūrėkite, kuo galime padėti

1

PVM registracija

Pridėtinės vertės mokesčio (PVM), pardavimo mokesčio (Sales Tax) bei prekių ir paslaugų mokesčio (GST) registracija bet kur pasaulyje.

PVM registravimas turi atitikti vietines taisykles, bei reikalavimus, kuriuos gali būti sunku suprasti. Taip pat reikėtų nepamiršti ir kalbos barjero skirtingose šalyse.

Priklausomai nuo to ką parduodate ir iš kur ir į kur siunčiate prekes ar paslaugas, reikalavimas registruotis PVM mokėtoju gali tapti painus ir sukeliantis nemažai abejonių klausimas.

Susisiekite dėl nemokamos konsultacijos, kurios metu galėsime aptarti Jūsų verslo modelį, nustatyti kokio tipo PVM registravimas yra reikalingas bei pasirūpinti jomis už Jus.

2

PVM prievolių vykdymas ir deklaravimas

Kai PVM registravimas yra įvykdomas bet kurioje šalyje, atsiranda prievolių vykdymas bei deklaracijų teikimas. Tai yra svarbu, nes Jūsų verslas gali būti suspenduotas dėl per vėlai pateiktų deklaracijų ar ne laiku mokamų mokesčių. Kaip žinia, kiekviena mokesčių inspekcija turi savo reikalavimus apie tai kaip šios prievolės turi būti vykdomos jų jurisdikcijoje, taip pat reikėtų nepamiršti ir kalbos barjerų ypatumų.

PVM prievolių vykdymas, deklaracijų tekimas yra viena iš plačiausiai mūsų teikiamų paslaugų. Mūsų ekspertų komanda padeda Jums užtikrinti, kad Jūsų verslas atitinka visų prievolių vykdymą bet kurioje rinkoje, nepraleidžiant nei vieno svarbaus termino. Esame lankstūs, galime pasiūlyti automatizuotus sprendimus, jog registravimas PVM mokėtoju, deklaracijų teikimas bei prievolių laikymasis būtų kuo paprastesnis.

3

PVM konsultacijos

Žinome, jog registravimasis PVM mokėtoju, deklaracijų teikimas bei bendravimas su mokesčių inspekcijomis gali būti painus ir sukelti nemažai klausimų ir sunkumų.

Su mokesčiais susiję įstatymai yra ne tik sudėtingi, tačiau kartu ir dažnai keičiasi. Dažnai kyla klausimai dėl veiklos naujose rinkose, augant verslui, keičiant esamą mokesčių struktūrą ar optimizuojant procedūras.

Patiems rūpintis visomis su mokesčiais susijusiomis procedūromis gali būti neefektyvu. Pagrindinės priežastys kodėl tarptautiniai verslai renkasi mokesčių partnerius yra kalbos barjeras, kuris trukdo sklandžiai komunikacijai, vienas kontaktas, kuris pasirūpina visų šalių prievolėmis, bei užtikrina sklandų prievolių laikymasi.

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir mūsų ekspertai atsakys į jūsų klausimus.

1stopVAT komanda

Jūsų paslaugoms: mokesčių specialistų komanda, sertifikuoti organizacijų „International VAT Association“ (IVA) ir „Association of International Tax Consultants“ (AITC) nariai, kurie gali padėti net ir sudėtingiausiais PVM registracijos klausimais.

Mūsų konsultantai turi daug patirties ir žinių bei gali padėti suprasti tarptautines mokesčių sutartis ir vietinius teisės aktus.

Susipažinkime! Susisiekite dėl nemokamos PVM konsultacijos.