Skip to content

Ne viskas tik apie verslą

Dėl klimato kaitos raginame kolegas atsakingiau rinktis perkamus produktus. Norėtume išdidžiai pranešti, kad ne tik atsakingai perkame, bet ir rūšiuojame savo atliekas, užsisakome tik ir bendradarbiaujame tik su tais prekių ženklais, kuriais labai didžiuojamės!

Susipažinkite su „THE OCEAN CLEANUP“! Tai organizacija, kuri pirmoji sukūrė produktą iš plastiko, paimto iš didžiojo Ramiojo vandenyno šiukšlių darinio! Kadangi tai ne pelno siekianti organizacija, visos pajamos skiriamos valymui finansuoti, paverčiant taršą švara. Kiekvieną žingsnį – nuo teršalo iki produkto – stebi ir tikrina „DNV GL“, kuri patvirtinta, kad plastikas tikrai iš darinio.

Svarbus organizacijos misijos elementas visada buvo tai, ką ji daro su šiukšlėmis, kurias ištraukia iš vandenyno. Atgautas plastikas panaudojamas organizacijos misijai finansuoti. Pirmasis organizacijos produktas – patvarūs ir naudingi nesenstančio dizaino akiniai nuo saulės. Organizacija tikisi, kad gamindama daiktą, kuris bus dažnai nešiojamas, ji prisidės prie visuomenės informavimo apie problemą.

Dalijamės šia istorija siekdami padėti organizacijai išvalyti 500 000 futbolo aikščių dydžio vandenyno teritoriją!

Daugiau informacijos rasite organizacijos svetainėje: https://theoceancleanup.com/